Demo Formafoot door Voetbal Vlaanderen


Onze jeugdopleiding wil zich verder blijven ontplooien en ontwikkelen. In het kader daarvan organiseerden wij gisteren een demotraining Formafoot georganiseerd door Voetbal Vlaanderen.

Om 18u45 ontving Guy Beckers onze jeugdtrainers voor een korte introductie over hoe zaalvoetbal ook te linken kan zijn aan veldvoetbal. Ondertussen stonden onze spelers van de U14E te popelen om er een leuke training van te maken.

Na een korte opwarming volgden enkele leuke afwerkvormen met veel variaties. De spelers werden steeds opnieuw uitgedaagd en gingen gedreven mee in de oefenvormen. De training werd afgesloten met enkele korte en intensieve wedstrijdvormen.

Achteraf gingen de trainers interactief aan de slag om de doelstellingen en de linken met het veldvoetbal te bespreken. Het werd voor onze allen een inspirerende avond en daar kunnen wij als opleiding enkel maar wel bij varen.

Bedankt Guy Beckers en Voetbal Vlaanderen voor jullie knappe uiteenzetting!


Copyright © 2016 Lommel SK Jeugd

Jeugdopleiding Lommel SK |  Speelpleinstraat 24  |  3920 Lommel

Tel. (secretariaat ) : +32 / 11 - 816.466  |  ma-vrij : 18h - 21h

gcjeugdzaken@lommelsk.be