Afgelastingen vrijdag 2 maart.


Voor vanavond zijn ALLE activiteiten afgelast voor onze jeugdploegen.

Wij willen het risico niet nemen om jullie in gevaarlijke omstandigheden naar onze jeugdterreinen te laten afzakken.

Bij deze de mededeling van het KMI:

Van 02/03 12u tot 03/03 09u : Deze namiddag trekt een storing vanaf het zuiden over ons land. De eerste neerslag valt als aanvriezende regen of ijzel, waardoor de wegen gevaarlijk glad kunnen worden. Nadien gaat de neerslag over in sneeuw. Er kan een sneeuwdek gevormd worden tussen 1 en plaatselijk 5 cm. Vannacht kan de sneeuw tijdelijk terug overgaan in aanvriezende regen. Daarna wordt het droog. Maar het blijft nog vriezen tot morgenochtend. Bijgevolg blijft het opletten voor gladheid.


Copyright © 2016 Lommel SK Jeugd

Jeugdopleiding Lommel SK |  Speelpleinstraat 24  |  3920 Lommel

Tel. (secretariaat ) : +32 / 11 - 816.466  |  ma-vrij : 18h - 21h

gcjeugdzaken@lommelsk.be