Gratis abonnement voor onze jeugdspelers!Onze Elite jeugdploegen zijn al twee weken volop bezig met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Volgende week starten ook onze regionale ploegen. 

Het voetbal leeft weer volop in onze stad en zeker ook op ons prachtige jeugdcomplex. Samen met de City Football Group willen we met onze jeugdspelers groeien, beleven en geloven in een mooie en sterke jeugdopleiding.

Samen willen wij ons eerste elftal ondersteunen naar mooie prestaties in het aankomende seizoen. Onze jeugdspelers ontvangen allemaal een gratis abonnement op naam voor de thuiswedstrijden in het Soevereinstadion! Je hoeft er helemaal niets voor te doen, wij maken het voor je in orde! Dit abonnement mag enkel gebruikt worden door de jeugdspeler zelf. Voorlopig mogen er nog geen supporters aanwezig zijn bij wedstrijden maar zo snel als het kan, willen wij samen met onze jeugdspelers onze jongens van het eerste elftal aanmoedigen! 

Samen groeien. Samen beleven. Samen geloven.

Tot binnenkort aan de Gestelsedijk! #iedereenLSK

Copyright © 2016 Lommel SK Jeugd

Jeugdopleiding Lommel SK |  Speelpleinstraat 24  |  3920 Lommel

Tel. (secretariaat ) : +32 / 11 - 816.466  |  ma-vrij : 18h - 21h

gcjeugdzaken@lommelsk.be