Registratie voor wedstrijden Lommel SK Jeugd


Als u 1 van de wedstrijden van onze jeugdteams wil bijwonen is het belangrijk dat u zich op voorhand even registreerd dit kan door het scannen van QR-codes (ook mogelijk bij het betreden van ons jeugdcomplex).

Ook ouders van onze jeugdteams die op verplaatsing een wedstrijd gaan bijwonen vragen we om zich te registreren, dit gaat enorm helpen mocht er een positieve besmetting bij iemand vastgesteld worden om aan contacttracing te doen.


Registraties voor een uitwedstrijd moeten uiterlijk op de donderdag voor 21u van het betrokken weekend gebeuren.

We willen allemaal zo snel mogelijk terug in een normale wereld leven, dus volg de richtlijnen en registreer je netjes op tijd.

Copyright © 2016 Lommel SK Jeugd

Jeugdopleiding Lommel SK |  Speelpleinstraat 24  |  3920 Lommel

Tel. (secretariaat ) : +32 / 11 - 816.466  |  ma-vrij : 18h - 21h

gcjeugdzaken@lommelsk.be