Update coronamaatregelen wedstrijden!Naar aanleiding van de richtlijnen die wij hebben ontvangen van de Pro League hebben enkele wijzigingen aangebracht in onze maatregelen bij wedstrijden van onze jeugdploegen. Deze regeling is ook van toepassing bij uitwedstrijden. Indien deze ploegen een andere regelgeving opleggen, informeren wij onze spelers en ouders.

De belangrijkste wijziging is dat er één ouder per speler aanwezig mag zijn bij de wedstrijden. Deze ouder moet dit ten laatste om 12u de dag voor de wedstrijd aan de coach laten weten. De ouder neemt ook het ingevulde registratieformulier mee naar de wedstrijd.


Lees in bijlage de nodige info.


Wedstrijdprocudure jeugdopleiding Lommel
Download • 588KB

Let op: bij de onderlinge wedstrijden van onze startopleiding morgen blijven de eerder meegedeelde maatregelen gelden. Dus geen ouders welkom!

Copyright © 2016 Lommel SK Jeugd

Jeugdopleiding Lommel SK |  Speelpleinstraat 24  |  3920 Lommel

Tel. (secretariaat ) : +32 / 11 - 816.466  |  ma-vrij : 18h - 21h

gcjeugdzaken@lommelsk.be